ADRESACI KURSU Urlopy wypoczynkowe w praktyce

Kurs „Urlopy wypoczynkowe w praktyce” dedykowany jest dla wszystkich, którzy zajmują się udzielaniem i rozliczaniem urlopów wypoczynkowych w zakładach pracy oraz prowadzeniem dokumentacji urlopowej. Szczegółowy program kursu znajdziesz poniżej.

Uczestnictwo w kursie pozwoli Ci na zdobycie szczegółowej wiedzy i praktyki w zakresie przepisów prawa pracy, regulujących kwestię pracowniczych urlopów wypoczynkowych. Po ukończeniu kursu będziesz swobodnie orientować się w tematyce zasad udzielania urlopów wypoczynkowych, naliczania ich wymiarów, właściwego ewidencjonowania w dokumentacji urlopowej itp.

Kurs poparty jest dziesiątkami przykładów i niezbędnymi wzorami pism i wniosków, które pobierzesz w trakcie kursu i możesz wykorzystać we własnej praktyce. Kurs oparty został na doświadczeniach osób, zajmujących się rozliczaniem urlopów wypoczynkowych pracowników.


CZAS TRWANIA KURSU Urlopy wypoczynkowe w praktyce

W kursie uczestniczysz, kiedy masz czas.

Sam decydujesz o tym, kiedy się uczysz i kiedy ukończysz kurs.

Dostęp do kursu otrzymujesz na 90 dni, ale możesz skończyć go dużo szybciej – wszystko zależy od chęci i zaangażowania.

Orientacyjny czas trwania kursu to 12 godzin, ale realny czas jego ukończenia zależy tylko od Uczestnika. Pamiętaj, nawet po ukończeniu kursu możesz wrócić do wybranych lekcji, aby coś sobie powtórzyć i utrwalić.


CERTYFIKAT I ZAŚWIADCZENIE O UKOŃCZENIU KURSU Urlopy wypoczynkowe w praktyce

Po ukończeniu kursu otrzymasz od nas stosowne certyfikaty, które wyślemy Ci w ciągu dwóch dni od dnia ukończenia kursu. Za drukowane certyfikaty i zaświadczenia nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat.


UCZESTNICTWO W KURSIE Urlopy wypoczynkowe w praktyce

Nie masz czasu na dojazdy? Wolisz samodzielną i efektywną naukę przez internet z ciągłym wsparciem Trenera? Skorzystaj z naszego kursu online. To proste – zakładasz konto, logujesz się kiedy chcesz i gdzie chcesz, przerabiając po kolei poszczególne lekcje i testy. Pamiętaj, na każdym etapie nauki możesz korzystać z pomocy Trenera – autora kursu. Możesz liczyć na odpowiedź na każde pytanie, nie tylko w zakresie kursu, ale na wszelką merytoryczną pomoc.


ORGANIZATOR SZKOLENIA

Jesteśmy jednostką szkoleniową, wpisaną do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.18/00091/2015.

Kurs przygotowany we współpracy z ekspertami z serwisu kadrywpraktyce.pl


Zdobądź wiedzę i praktyczne umiejętności

Zdobądź wartościowy certyfikat

Nie czekaj, zapisz się już teraz!

Program Kursu

Prawo do urlopu wypoczynkowego i jego wymiar
Zanim zaczniesz 00:00:15
Podstawa prawna i charakter prawa do urlopu 01:00:00
Urlop wypoczynkowy w pierwszym roku pracy 00:45:00
Kolejne urlopy wypoczynkowe 01:00:00
Staż urlopowy i okresy zaliczane do stażu urlopowego 01:00:00
Wymiar urlopu wypoczynkowego 00:45:00
Proporcjonalność urlopu wypoczynkowego 00:45:00
Urlop wypoczynkowy a część etatu 00:45:00
Urlop wypoczynkowy a okresy niewykonywania pracy 00:45:00
Zasady udzielania urlopów wypoczynkowych
Zagadnienia ogólne 00:45:00
Sporządzanie planów urlopowych 00:45:00
Indywidualne ustalanie terminów urlopów 00:45:00
Przesunięcia terminów urlopów 00:45:00
Udzielanie urlopów w częściach 00:45:00
Przerwanie i odwołanie pracownika z urlopu 00:45:00
Udzielanie urlopów zaległych 00:30:00
Urlop na żądanie 00:30:00
Przymusowe urlopy wypoczynkowe 00:30:00
Urlop wypoczynkowy po macierzyńskim i wychowawczym 00:20:00
Wynagrodzenie i ekwiwalent za urlop wypoczynkowy
Wynagrodzenie urlopowe 01:30:00
Ekwiwalent za urlop wypoczynkowy 01:00:00
Dokumentacja urlopowa
Wnioski urlopowe 00:10:00
Urlop wypoczynkowy w świadectwie pracy 00:15:00
Zakończenie
Podsumowanie 00:00:05

Opinie o kursie

5

5
22 ocen
 • 5 gwiazdek22
 • 4 gwiazdek0
 • 3 gwiazdek0
 • 2 gwiazdek0
 • 1 gwiazdek0
 1. POLECAM

  5

  SZCZEGÓŁOWY KURS. POLECAM.

 2. URLOPY WYPOCZYNKOWE

  5

  Bardzo przydatne wiadomości. Wszystko jasno, konkretnie, aktualne przepisy. Polecam serdecznie udział w kursie.

 3. 5

  Bardzo polecam kurs jako uzupełnienie wiedzy na temat urlopów. Pan jak zawsze pomocny – błyskawicznie odpowiadał na moje pytania.

 4. Godny polecenia :)

  5

  Warto zdecydować się na ten kurs 🙂

 5. Super kurs urlopy wypoczynkowe

  5

  Zgłębiłam wiedzę na temat urlopów. Oraz wyliczenie ekwiwalentu za urlop. Polecam.

 6. Profesjonalny kurs - Serdecznie polecam!

  5

  Szkolenie „Urlopy wypoczynkowe w praktyce” jest niesamowicie wartościowe i przydatne. Daje ono możliwość zdobycia konkretnej wiedzy i praktycznych umiejętności związanych z organizacją i korzystaniem z urlopów wypoczynkowych. Ten kurs online pozwala na efektywne uporządkowanie informacji i zdobycie praktycznych wskazówek, które można natychmiast zastosować w praktyce. Jest to doskonały sposób na poszerzenie wiedzy i podniesienie kompetencji w tym obszarze.

 7. Najlepsze szkolenia!

  5

  Jestem bardzo zadowolona z kursu. To nie mój pierwszy kurs ale i nie ostatni. Wiedza podawana fajnymi porcjami, wyczerpuje wszystkie najważniejsze informacje. Możemy uczyć się w najlepszej dla nas porze. Kontakt w sprawie ewentualnych niejasności jest od razu więc wsparcie mamy przez cały czas. Odpisywanie na emaile jest błyskawiczne. Kurs jest w razie ewentualnych zmian od razu aktualizowany. Do kursy można zawsze wrócić oraz przypomnieć sobie najważniejsze zagadnienia.
  Serdecznie polecam !!

 8. Bardzo polecam z czystym sumieniem

  5

  Bardzo fajna forma prowadzenia zajęć w obecnej sytuacji umożliwiająca szybki i skuteczny kontakt z trenerem. Szkolenie zainteresowało mnie w całości, ponieważ przystępując do niego nie miałam żadnej wiedzy z tej tematyki. Szkolenie godne polecenia, bardzo duża wiedza szkoleniowca, materiał przedstawiony w sposób zrozumiały, poparty przykładami. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam w nim uczestniczyć.

 9. Kurs urlopy wypoczynkowe

  5

  Kurs na 5+ wszystko jasno wytłumaczone. Polecam

 10. Bardzo dobra

  5

  Jestem w pełni usatysfakcjonowana materiałami dostępnymi w kursie. Po raz kolejny się nie zawiodłam. Serdecznie polecam zarówno osobie początkującej, jak również zaznajomionej z zagadnieniami kadrowymi, warto usystematyzować wiedzę.

 11. Urlopy wypoczynkowe - szkolenie

  5

  Szkolenie bardzo przejrzyste, każde zagadnienie wytłumaczone bardzo zrozumiale, prosto. Możliwość drukowania jest dodatkowym plusem. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo fajnie, że jest podanych dużo różnorodnych przykładów. Ogólnie bardzo dobre szkolenie w przystępnej cenie.

 12. Serdecznie polecam!

  5

  Wyczerpująca wiedza, kurs jest napisany jasno i przejrzyście. Zdecydowanie polecam!

 13. Fantastyczny kurs!!!

  5

  Fantastyczny kurs, napisany zwięźle i przejrzyście. Rozwiązuje wiele problemów i niejasności, a w razie gdy takie jeszcze istnieją fantastyczny trener odpowie bardzo szybko na wszystkie pytania.
  Bardzo polecam :).

 14. Polecam

  5

  To już mój czwarty kurs tutaj i jak zawsze się nie zawiodłam. Zagadnienia omówione szczegółowo, przystępnym językiem. Treść podzielona odpowiednio na bloki tematyczne, dużo przykładów, druki i materiały prawne do pobrania. Polecam.

 15. 5

  Szkolenie dobrze przygotowane. Materiały szkoleniowe bardzo pomocne. Gorąco polecam!

 16. Sylwia

  5

  Kolejny kurs ukończony:) Praktyczne przykłady. Polecam gorąco

 17. Sylwia W.

  5

  Z kursów e-learningowych korzystałam wiele razy z różnych stron, ale ten jest najlepszy. Na każdym etapie można liczyć na wsparcie trenera oraz dopytać o rzeczy, które są dla nas niejasne, a odpowiedzi są udzielane piorunująco szybko. Dzięki temu kursowi rozjaśniło mi się wiele zagadanień, z którymi wcześniej miałam problem. Były nawet rzeczy, o których nikt nie wspomniał na kursach stacjonarnych ani na studiach podyplomowych. Po takich kursach jak ten napewno będę super kadrową 🙂 Mam zamiar niedługo zapisać się na kolejny kurs. POLECAM WSZYSTKIM!!!

 18. Anna

  5

  Bardzo POLECAM. Profesjonalnie. Rzeczowo. Kompensacja wiedzy napisana zrozumiałym językiem. Ogromna wartość dodana w postaci błyskawicznych profesjonalnych odpowiedzi na pytania. Rozwiązywanie problemów. Rozwianie wszelkich wątpliwości. Pierwszy kurs online w jakim wzięłam udział i prawdę mówiąc dzięki ciągłej merytorycznej pomocy i dzięki temu skierowaniu na moje problemy z niektórymi tematami i bardziej wnikliwemu ich potraktowaniu, szczerze mówiąc więcej skorzystałam na tym kursie niż na kursie stacjonarnym w którym brałam udział w innej firmie. Z pewnością skorzystam z udziału w innych modułach. Wymarzona forma nauki dla osób które same chcą decydować o tym kiedy i w jakim tempie chcą realizować kurs. Gratuluję pomysłu kursu i jego profesjonalnej realizacji.

 19. Polecam

  5

  Miałam sceptyczne podejście do nauki przez Internet, zawsze była ławka i wykładowca. Teraz jednak bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na kurs i jestem zaszczycona, że dołączyłam do grona kursantów , jedna z moich dobrych decyzji. Bardzo dużo informacji, praktyczne przykłady dające możliwość przećwiczenia zdobytej wiedzy. Świetne uzupełnienie poprzedniego kursu „specjalista ds. kadr” W przygotowanym materiale widać entuzjazm i pasje. Wartościowe materiały szkoleniowe. Kurs wnosi wiele informacji, które przydadzą mi się w pracy. Dla mnie ten kurs to strzał w dziesiątkę i dobra inwestycja. Myślałam: zupełnie przypadkowy wybór wśród długiej listy tego typu kursów, które oferuje Internet. Jednak moja puenta na dziś „ w życiu nie ma przypadków” . Otworzyły się nowe możliwości w bardzo krótkim czasie, a kurs mi pomógł się z nimi zmierzyć. Bardzo się cieszę, że was znalazłam . Pozdrawiam serdecznie AGA

110 Uczestnicy

Opinie o naszych szkoleniach

Wszelkie prawa zastrzeżone dla SPD SZKOLENIA - praktyczne kursy online z zaświadczeniem MEN
add_action('bp_before_course_body','add_second_take_course_button'); function add_second_take_course_button(){ echo ''; echo ''; }