Usługi

Co możemy dla Ciebie zrobić?
[layerslider id="9"]

free-60-icons-53

Zdobywaj wiedzę i praktykę online

Oferujemy profesjonalne i praktyczne szkolenia w formie e-learningu. Zapewniamy wszelkie niezbędne materiały, ogromną ilość merytorycznej wiedzy i praktyki, doradztwo i pomoc w trakcie kursu oraz wartościowe certyfikaty i zaświadczenia. Z naszą pomocą przyswoisz sobie nie tylko zagadnienia kursowe, pomożemy Ci także wdrożyć i wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

free-60-icons-12

Dostęp do kursów w każdym czasie

Sam decydujesz, kiedy chcesz się uczyć, jak dużą partię materiału przerobisz za jednym podejściem, kiedy i jakie testy rozwiążesz. Sam decydujesz o szybkości, z jaką bierzesz udział w kursie, sam decydujesz o tym, czego w danej chwili chcesz się nauczyć w ramach kursu. W każdym czasie masz dostęp do wszystkich swoich statystyk - co już zrobiłeś, z jakimi wynikami, ile jeszcze przed Tobą itp.

free-60-icons-03

Sprawdzaj swoje postępy i oceny

Na każdym etapie organizowanych przez nas kursów masz możliwość przeprowadzenia testów, sprawdzających poziom uzyskanej wiedzy. Testy mają zróżnicowany charakter, od testów jednokrotnego wyboru, po testy z pytaniami otwartymi. Nasi eksperci służą wsparciem i pomocą zarówno w trakcie kursu, jak i sprawdzających wiedzę testów. Sam oceniasz swoje postępy, sam decydujesz, co jeszcze wymaga powtórzenia i ugruntowania, a co sprawdzenia w praktyce.

free-60-icons-50

Dostęp do kursów z każdego miejsca

Uczestnicz w kursie, korzystając z komputera, laptopa, tabletu czy komórki. Za każdym razem ta sama funkcjonalność, ten sam sposób uczestnictwa. Korzystaj z kursów w domu, kawiarni, autobusie, gdziekolwiek tylko masz dostęp do internetu.

Jak działamy?

Skutecznie. Profesjonalnie. Efektywnie. Dostarczamy naszym Kursantom wiedzę, praktykę, doświadczenie, dzielimy się praktycznymi zasobami, służymy pomocą nie tylko w trakcie kursu, ale również w pracy zawodowej. Udostępniamy kursy i szkolenia, stworzone przez profesjonalistów. Nasze usługi to e-learning w najlepszym wydaniu. Ucz się od najlepszych. Zdobywaj wartościowe i cenione zaświadczenia i certyfikaty

Co robimy?

Organizujemy e-szkolenia w branżach, w których jesteśmy ekspertami. Współpracujemy z najlepszymi Instruktorami i Trenerami. Cały czas udoskonalamy swój warsztat pracy, pogłębiamy wiedzę w swoich dziedzinach, a wiedzą tą dzielimy się z Uczestnikami naszych kursów i szkoleń. Chcesz wiedzieć więcej? Po prostu napisz do nas.

Czytaj o nas

Uczestniczyłam w stacjonarnym kursie Kadr i płac, prowadzonym przez pana Przemka i muszę...Read more

Aleksandra Malik

Młodszy specjalista ds. kadr

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla SPD SZKOLENIA - praktyczne kursy online z zaświadczeniem MEN