FAQ

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Wybierz interesujący Cię temat


jak-sie-zapisac-na-szkolenieTo bardzo proste. Wystarczy wybrać dany kurs online (na stronie głównej albo w katalogu kursów z menu) i nacisnąć przycisk „Zapisz się na kurs”. Przy realizacji zamówienia podajesz swoje dane, a my, mając tylko w systemie zgłoszenie nowego Uczestnika, niezwłocznie aktywujemy dla Ciebie dostęp do szkolenia i poinformujemy Cię o tym osobną wiadomością email, jak tylko szkolenie będzie dla Ciebie dostępne. Jeśli nie masz konta w naszym serwisie, możesz je zarejestrować przed zapisaniem się na kurs albo w trakcie zapisywania – podaj po prostu swój adres email i wybrane hasło. Konto użytkownika zostanie utworzone automatycznie.

Po zapisaniu się na szkolenie online posiadasz w naszym systemie swoje indywidualne konto, które pozwala Ci uczyć się we własnym tempie i w dogodnym dla siebie czasie, niezależnie od innych Uczestników. Pamiętaj, aby przy zapisywaniu się na szkolenie podać swój adres email (będzie nam służył do kontaktu z Tobą) oraz hasło, niezbędne do logowania się do systemu i rozpoczęcia/kontynuowania szkolenia. Zapomniane hasło możesz odzyskać samodzielnie albo napisać do nas w tej sprawie – zresetujemy je dla Ciebie ręcznie i wyślemy nowe dane do logowania.

Tak, jako placówka oświatowa, podlegająca wpisowi do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych wystawiamy faktury VAT.  Jeśli chcesz taką fakturę otrzymać, podaj w polu Uwagi do zamówienia podczas zapisywania się na szkolenie online dane do jej wystawienia, łącznie z numerem NIP, ewentualnie wyślij nam te dane na email. Fakturę do wglądu i akceptacji, z odroczonym terminem płatności, otrzymasz od nas na email, a sam dostęp do szkolenia zostanie aktywowany, jak zawsze zresztą, niezwłocznie po zapisaniu się na szkolenie, jeszcze tego samego dnia i przed płatnością.

uplynal-dostepNic się nie stało – po prostu napisz do nas, a niezwłocznie przedłużymy Ci – bez żadnych dodatkowych opłat – dostęp do szkolenia o kolejne 90 dni. Nie martw się, cokolwiek by się nie działo, zdążysz ze wszystkim. Przedłużenie dostępu do szkolenia jest bezpłatne – za udział w szkoleniu zawsze płacisz tylko raz, niezależnie od tego, ile zajmie Ci udział w nim. Dostęp do szkolenia możemy przedłużać Ci wielokrotnie – nie musisz martwić się tym, że na skutek choroby, wyjazdu czy po prostu braku czasu nie zdążysz z przerobieniem lekcji i zakończeniem szkolenia. Daj nam tylko znać, że jest konieczność przedłużenia dostępu do szkolenia, a załatwimy to niezwłocznie.

Jasne. Po pierwsze każdą lekcję możesz wydrukować – służy do tego ikonka w lewym górnym rogu. Natomiast jeśli chcesz wydrukować całą zawartość szkolenia – nie drukuj osobno każdej lekcji, ale napisz do nas – niezwłocznie wyślemy Ci całą zawartość kursu w plikach PDF czy w innym formacie – przygotowaną do wygodniejszego i oszczędniejszego wydruku. Załączniki w postaci plików Word do wypełnienia i wydruku możesz pobierać bezpośrednio z lekcji, ale komplet załączników z danego szkolenia również Ci wyślemy – daj tylko znać, że jest taka potrzeba.

jak-wyglada-egzaminJeśli dane szkolenie kończy się egzaminem, to egzamin ma zawsze formę testu jednokrotnego wyboru. Wystarczy z ostatniej lekcji szkolenia pobrać plik egzaminu, wypełnić go w dogodnym dla siebie czasie i odesłać nam do sprawdzenia. My sprawdzamy test, ewentualne błędy konsultujemy z Uczestnikiem, aby wiedział na przyszłość, jaka ma być prawidłowa odpowiedź. Do testu możesz podchodzić wielokrotnie, choć po przerobieniu wszystkich lekcji test nie sprawi Ci z pewnością żadnych problemów. Pamiętaj, aby nie wysyłać nam testu w wersji drukowanej – wystarczająca jest wersja elektroniczna, wysłana na nasz adres email. Po pozytywnym zaliczeniu testu wystawiamy certyfikat ukończenia szkolenia oraz zaświadczenie MEN i wysyłamy je listem poleconym na wskazany przez Ciebie adres. Jeśli natomiast dane szkolenie nie kończy się egzaminem, informację o danych, jakie są nam niezbędne do wystawienia dokumentów, znajdziesz w ostatniej lekcji kursu.

kiedy-zaswiadczenieNiezwłocznie po ukończeniu szkolenia. Certyfikaty i zaświadczenia MEN wystawiamy na bieżąco, niezwłocznie po otrzymaniu testu. Wszystkie dokumenty wysyłamy przesyłkami rejestrowanymi. Istnieje również możliwość wysłania ich kurierem. Jeśli przesyłka zostaje awizowana (nie ma Cię w domu i nie ma kto jej odebrać), zawsze kontaktujemy się z Uczestnikiem w tej sprawie i w dogodnym dla niego czasie wysyłamy dokumenty ponownie.

Spokojnie, na pewno otrzymasz swoje dokumenty ukończenia szkolenia. Pamiętaj, iż wszelkie Twoje dane osobowe są gromadzone i przetwarzane wyłącznie w celu wystawienia zaświadczenia MEN, a po jego wystawieniu i otrzymaniu przez Ciebie są one usuwane z serwerów pocztowych.

kontakt-z-nami

Możesz się z nami kontaktować telefonicznie i za pośrednictwem poczty email (tel. 509 186 561, email: kontakt@spdszkolenia.pl). Jeśli masz pytania merytoryczne, związane z treścią szkolenia i jego materią, napisz do nas email – postaramy się odpowiedzieć niezwłocznie i możliwie szczegółowo. Pamiętaj – pytania możesz zadawać w każdej chwili, w czasie szkolenia pozostajesz pod opieką trenera, który jest do Twojej dyspozycji.

O nas

SPD SZKOLENIA - profesjonalne szkolenia online. Zdobądź praktyczną wiedzę i wartościowy certyfikat. Zapisz się już dziś i ucz się, gdziekolwiek jesteś, na komputerze, tablecie, smartfonie.

SPD: Najlepszy e-learning dla wymagających

Oceniali nas:

Ostatnio na blogu

Kontakt z nami

Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego SPD SZKOLENIA

ul. Szkolna 32, 32-077 Smardzowice

tel. 509 186 561

email: kontakt@spdszkolenia.pl

Wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem: 130267

Certyfikowane szkolenia online z zaświadczeniem MEN.

top
Wszelkie prawa zastrzeżone dla SPD SZKOLENIA - praktyczne kursy online z zaświadczeniem MEN