Szkolenia online z zaświadczeniem

ADRESACI KURSU “Szkolenie Obsługa programu PŁATNIK – kursy praktyczny online z zaświadczeniem MEN

Kurs online obsługi programu “PŁATNIK – szkolenie online od postaw z zaświadczeniem MEN” dedykowany jest dla wszystkich, którzy chcą poznać zasady obsługi programu PŁATNIK i zasad dokonywania zgłoszeń i rozliczeń ubezpieczonych w ZUS. Szkolenie podzielone zostało na moduły, każdy z nich zobrazowany odpowiednią prezentacją (w sumie szkolenie składa się z 12 prezentacji – łącznie ponad 180 slajdów, prezentujących zasady obsługi programu Płatnik krok po kroku). Wszystkie prezentacje możesz oczywiście pobrać do własnego użytku i ściągnąć na dysk.

W czasie szkolenia pracujesz na “żywych przykładach” – robisz dokładnie to, co potem w codziennej praktyce i pracy z programem PŁATNIK. Pokazujemy krok po kroku, jak skonfigurować program PŁATNIK, jak używać go w praktyce.

W trakcie szkolenia online Obsługa programu PŁATNIK dowiesz się, jak się tworzy płatników i ubezpieczonych w programie, jak dokonywać operacji na ich kartotekach, jak przygotowywać i wysyłać dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe, poznasz zasady podlegania ubezpieczeniom przez poszczególnych zatrudnionych oraz zasady naliczania składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne. Wszystko pokazane w formie obrazkowej, na konkretnych przykładach i przypadkach “z życia”. Nasz kurs obsługi PŁATNIKA to idealna forma nauki dla osób, które chcą czy wręcz muszą w krótkim czasie poznać zasady obsługi programu PŁATNIK i nauczyć się ich praktycznie.


CZAS TRWANIA KURSU: Obsługa programu PŁATNIK – kurs praktyczny online PŁATNIK krok po kroku

W kursie uczestniczysz, kiedy masz czas, możesz się uczyć z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie

Sama decydujesz o tym, kiedy się uczysz i kiedy ukończysz kurs. Gdyby dostęp do niego upłynął przed zakończeniem, daj znać, to go odnowimy, oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat

Dostęp do kursu otrzymujesz na 90 dni, ale możesz skończyć go dużo szybciej – wszystko zależy od chęci i zaangażowania. W ciągu tych 90 dni możesz kurs przerobić kilkukrotnie – zarówno w całości, jak i poszczególne, wybrane lekcje.

Orientacyjny czas trwania kursu to 24 godziny, ale realny czas jego ukończenia zależy tylko od Uczestnika.


CERTYFIKAT I ZAŚWIADCZENIE O UKOŃCZENIU KURSU: Szkolenie Obsługa programu PŁATNIK – kurs online

Po ukończeniu kursu otrzymasz od nas stosowne certyfikaty, które wyślemy Ci w ciągu kilku dni od dnia ukończenia kursu. Za drukowane certyfikaty i zaświadczenia nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat.


UCZESTNICTWO W KURSIE: Szkolenie Obsługa programu PŁATNIK – kurs online

Nie masz czasu na dojazdy? Wolisz samodzielną i efektywną naukę przez internet z ciągłym wsparciem Trenera? Skorzystaj z naszego kursu online. To proste – zakładasz konto, logujesz się kiedy chcesz i gdzie chcesz, przerabiając po kolei poszczególne lekcje i testy. Do każdej lekcji możesz wrócić, powtórzyć sobie ją, nawet po długim czasie po ukończeniu szkolenia (odnowimy Ci dostęp do niego). Pamiętaj, na każdym etapie nauki możesz korzystać z pomocy Trenera – autora kursu. Możesz liczyć na odpowiedź na każde pytanie, nie tylko w zakresie kursu, ale na wszelką merytoryczną pomoc.


ORGANIZATOR SZKOLENIA Obsługa programu PŁATNIK – kurs online z zaświadczeniem MEN

Jesteśmy jednostką szkoleniową, wpisaną do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.18/00091/2015 oraz jednostką, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 130267. Jako Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego posiadamy uprawnienia do wystawiania zaświadczeń na drukach MEN.

Szkolenie Obsługa programu PŁATNIK przygotowane we współpracy z ekspertami z serwisu kadrywpraktyce.pl. Nasze szkolenie z płatnika – PŁATNIK krok po kroku online to idealna forma praktycznej i efektywnej nauki obsługi programu PŁATNIK. To swoisty “płatnik samouczek” – uczysz się na gotowych przykładach, ale w razie potrzeby służymy wszelką pomocą i wyjaśnieniami.


Zdobądź wiedzę i praktyczne umiejętności z obsługi programu PŁATNIK

Zdobądź wartościowy certyfikat

Popraw swoją pozycję na rynku pracy

Nie czekaj, zapisz się już teraz!

Szkolenie Obsługa programu PŁATNIK – kurs online z zaświadczeniem MEN to wygoda i prostota korzystania, pełne wsparcie techniczne i merytoryczne trenera, a po ukończeniu szkolenia wartościowy i uznawany certyfikat i zaświadczenie MEN, wystawione zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

A jeśli wolisz intensywną naukę w oparciu o samouczek wideo – zobacz to szkolenie na naszej drugiej stronie internetowej: KURS PŁATNIKA

Program Kursu

Wstęp do programu PŁATNIK
Uwagi wstępne 00:15:00
Rozpoczęcie pracy z programem 00:30:00
Podstawowe informacje o programie. Dodawanie nowego płatnika 01:00:00
Obsługa kartoteki płatnika w Rejestrze Płatników 01:00:00
Zasady techniczne wypełniania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych 01:30:00
Obsługa kartoteki ubezpieczonego 01:30:00
Obsługa dokumentów ubezpieczeniowych w programie PŁATNIK
Dokumenty zgłoszeniowe płatnika składek 01:30:00
Dokumenty zgłoszeniowe ubezpieczonych 01:30:00
Import dokumentów w programie PŁATNIK 01:30:00
Zestawy dokumentów i przekaz elektroniczny
Tworzenie i obsługa zestawów dokumentów 01:00:00
Obsługa dokumentów rozliczeniowych
Dokumenty rozliczeniowe ZUS – część I 02:00:00
Dokumenty rozliczeniowe ZUS – część II 01:30:00
Korekta dokumentów rozliczeniowych 01:00:00
Dokument ZUS IWA. Oświadczenie ZUS OSW i raporty ZUS RIA 01:00:00
Podsumowanie i egzamin
Test – egzamin 00:15:00

Opinie o kursie

5

5
19 ratings
 • 5 gwiazdek19
 • 4 gwiazdek0
 • 3 gwiazdek0
 • 2 gwiazdek0
 • 1 gwiazdek0
 1. Bardzo dobry kurs od podstaw

  5

  Kurs dot.płatnika w formie slajdów, krok po kroku, polecam szczególnie dla osób które po raz pierwszy będą rozpoczynały pracę z tym programem, jasno, przejrzyście przekazana wiedza, a dodatkowe wsparcie bezcenne, ogromny plus dla trenera, polecam dla każdego,
  Agnieszka

 2. Polecam

  5

  Kurs warty polecenia. Prezentowane materiały są czytelne i dobrze omawiają poszczególne kwestie. Organizator kursu szybko odpowiada na wszelkie zapytania. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam 🙂

 3. Kurs na piątkę z plusem!

  5

  Kurs przygotowany w sposób bardzo przystępny, zrozumiały, zwłaszcza dla mnie jako osoby początkującej. Kontakt i pomoc organizatórów w razie problemów czy wątpliwości nieoceniony. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z kursu organizowanego przez SPDSZKOLENIA, gorąco polecam! 🙂

 4. Polecam

  5

  Kurs w przejrzysty sposób przeprowadza przez program, omawia najważniejsze kwestie, mnóstwo screenów z programu przedstawiających konkretne etapy tworzenia dokumentów. Na olbrzymi plus – rewelacyjny kontakt z SPD Szkolenia i pomoc w przypadku wątpliwości.

 5. Polecam

  5

  Interesujące prezentacje przedstawiające dokładnie program Płatnik.

 6. Polecam

  5

  Kurs bardzo dobrze przygotowany. Slajdy czytelne i przejrzyste. Cieszę się że skorzystałam. Polecam !!! Ja napewno jeszcze skorzystam.

 7. 5

  Kurs świetny, jak każdy. Kompletnie nie umiałam obsługiwać Płatnika, a po godzinie pracy z kursem jest o wiele lepiej.

 8. kurs PŁATNIK

  5

  Kurs przyda się na początku przygody z płacami. Wszystko napisane jasno, przejrzyście i na temat.

 9. 5

  Polecam, kurs bardzo zrozumiały, rewelacyjne wyjście dla osób, które nie mogą osobiście wziąć udziału w szkoleniu,

 10. Kurs "PŁATNIK"

  5

  Kurs napisany prostym językiem. Każdy początkujący nie mający do czynienia na co dzień z “PŁATNIKIEM” po kursie będzie bardzo zadowolony. Każdy dokument omówiony bardzo przejrzyście. Jest to kolejny mój kurs i nie ostatni. Kontakt i pomoc rewelacyjna. Dziękuję Panie Przemku 🙂

 11. Rewelacyjny kurs

  5

  Kurs bardzo przydatny, świetnie zorganizowany, materiał przejrzysty, zrozumiały i bardzo dobrze opracowany. Bardzo szybki kontakt z firmą. Serdecznie polecam 🙂

 12. POZYTYWNY !

  5

  Kurs oceniam pozytywnie. Materiały przejrzyste, czytelne, świetny kontakt z organizatorem. Na pewno skorzystam w przyszłości z innych kursów. Do tego przystępna cena. Polecam wszystkim, którzy jeszcze się wahają 🙂

 13. Polecam kurs - obsługa programu PŁATNIK !!!

  5

  Bardzo dobrze przygotowany i przedstawiony kurs w formie prezentacji, oprócz obsługi programu można przyswoić sobie główne zagadnienia odnośnie podlegania do ubezpieczeń. Kurs po upływie podstawowego czasu można bezpłatnie przedłużyć, a pobranie prezentacji pozwala na przypomnienie wiedzy w każdym momencie. W razie jakikolwiek pytań lub wątpliwości w każdej chwili można napisać meila, odpowiedź jest natychmiastowa. Gorąco polecam !!!!

 14. Polecam.

  5

  Kurs przedstawiony w sposób rzetelny. Robiłam zadanie krok po kroku w Płatniku i wszystko elegancko się zapisywało. Slajdy czytelne, choć w jakimś stopniu trzeba posiadać wiedzę z zakresu płac. Serdecznie polecam.

 15. POLECAM

  5

  Ten kurs to bardzo miłe zaskoczenie ! Porusza bardzo wiele zagadnień, jedne mają więcej przykładów inne mniej, ale daje to też bodziec żeby coś więcej poszukać o danym zagadnieniu. Uważam, że kurs wart swojej ceny. W razie problemów można dzwonić i mailować, ja zawsze otrzymałam pomoc. Polecam

 16. Obsługa programu Płatnik

  5

  Jestem zadowolona z tego kursu. Świetne wprowadzenie dla początkujących 🙂 każdy element został bardzo dobrze omówiony w prostej i zrozumiałej formie. Polecam!

 17. 5

  Kurs oceniam pozytywnie:) Nadaje się dla początkujących w kwestiach płacowych, tak jak ja. Wszystko jest wytłumaczone zrozumiale na przykładach. W razie pytań instruktor udziela dokładnych odpowiedzi. Szkoda, że wcześniej nie trafiłam na ten kurs. Zaoszczędziłabym sporo czasu zamiast czekać na kurs stacjonarny w placówce szkoleniowej, który był ciągle przekładany. W SPD mogłam korzystać z kursu o dowolnej porze i dostosować tempo nauki do moich potrzeb. Polecam:)

 18. Polecam.

  5

  Łatwo, szybko można nauczyć się programu. Podobają mi się praktyczne szkolenia.

778 Uczestnicy

Opinie o naszych szkoleniach

O nas

SPD SZKOLENIA - profesjonalne szkolenia online. Zdobądź praktyczną wiedzę i wartościowy certyfikat. Zapisz się już dziś i ucz się, gdziekolwiek jesteś, na komputerze, tablecie, smartfonie.

SPD: Najlepszy e-learning dla wymagających

Oceniali nas:

Kontakt z nami

Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego SPD SZKOLENIA

ul. Szkolna 32, 32-077 Smardzowice

tel. 509 186 561

email: kontakt@spdszkolenia.pl

Wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem: 130267

top
Wszelkie prawa zastrzeżone dla SPD SZKOLENIA - praktyczne kursy online z zaświadczeniem MEN
UWAGA - w okresie stanu epidemii nasze kursy są dostępne cały czas, 7 dni w tygodniuWIĘCEJ TUTAJ
+ +
add_action('bp_before_course_body','add_second_take_course_button'); function add_second_take_course_button(){ echo ''; echo ''; }