ADRESACI KURSU „Szkolenie Obsługa programu PŁATNIK – kursy praktyczny online z zaświadczeniem MEiN

Kurs online obsługi programu „PŁATNIK – szkolenie online od postaw z zaświadczeniem MEiN” dedykowany jest dla wszystkich, którzy chcą poznać zasady obsługi programu PŁATNIK i zasad dokonywania zgłoszeń i rozliczeń ubezpieczonych w ZUS. Szkolenie dedykowane głównie osobom początkującym. Szkolenie podzielone zostało na moduły, każdy z nich zobrazowany odpowiednią prezentacją (w sumie szkolenie składa się z 9 prezentacji – łącznie ponad 400 slajdów, prezentujących zasady obsługi programu Płatnik krok po kroku). Wszystkie prezentacje możesz oczywiście pobrać do własnego użytku i ściągnąć na dysk.

W czasie szkolenia pracujesz na „żywych przykładach” – robisz dokładnie to, co potem w codziennej praktyce i pracy z programem PŁATNIK. Pokazujemy krok po kroku, jak skonfigurować program PŁATNIK, jak używać go w praktyce.

W trakcie szkolenia online Obsługa programu PŁATNIK dowiesz się, jak się tworzy płatników i ubezpieczonych w programie, jak dokonywać operacji na ich kartotekach, jak przygotowywać i wysyłać dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe, poznasz zasady podlegania ubezpieczeniom przez poszczególnych zatrudnionych oraz zasady naliczania składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne. Wszystko pokazane w formie obrazkowej, na konkretnych przykładach i przypadkach „z życia”. Nasz kurs obsługi PŁATNIKA to idealna forma nauki dla osób, które chcą czy wręcz muszą w krótkim czasie poznać zasady obsługi programu PŁATNIK i nauczyć się ich praktycznie.


CZAS TRWANIA KURSU: Obsługa programu PŁATNIK – kurs praktyczny online PŁATNIK krok po kroku

W kursie uczestniczysz, kiedy masz czas, możesz się uczyć z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie

Sama decydujesz o tym, kiedy się uczysz i kiedy ukończysz kurs. Gdyby dostęp do niego upłynął przed zakończeniem, daj znać, to go odnowimy, oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat

Dostęp do kursu otrzymujesz na 90 dni, ale możesz skończyć go dużo szybciej – wszystko zależy od chęci i zaangażowania. W ciągu tych 90 dni możesz kurs przerobić kilkukrotnie – zarówno w całości, jak i poszczególne, wybrane lekcje.

Orientacyjny czas trwania kursu to 24 godziny, ale realny czas jego ukończenia zależy tylko od Uczestnika.


CERTYFIKAT I ZAŚWIADCZENIE O UKOŃCZENIU KURSU: Szkolenie Obsługa programu PŁATNIK – kurs online

Po ukończeniu kursu otrzymasz od nas stosowne certyfikaty, które wyślemy Ci w ciągu kilku dni od dnia ukończenia kursu. Za drukowane certyfikaty i zaświadczenia nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat.

szkolenie obsługa programu płatnik-wzory
szkolenie obsługa programu płatnik-wzory dokumentów ukończenia szkolenia. Na odwrocie program szkolenia

UCZESTNICTWO W KURSIE: Szkolenie Obsługa programu PŁATNIK – kurs online

Nie masz czasu na dojazdy? Wolisz samodzielną i efektywną naukę przez internet z ciągłym wsparciem Trenera? Skorzystaj z naszego kursu online. To proste – zakładasz konto, logujesz się kiedy chcesz i gdzie chcesz, przerabiając po kolei poszczególne lekcje i testy. Do każdej lekcji możesz wrócić, powtórzyć sobie ją, nawet po długim czasie po ukończeniu szkolenia (odnowimy Ci dostęp do niego). Pamiętaj, na każdym etapie nauki możesz korzystać z pomocy Trenera – autora kursu. Możesz liczyć na odpowiedź na każde pytanie, nie tylko w zakresie kursu, ale na wszelką merytoryczną pomoc.


ORGANIZATOR SZKOLENIA Obsługa programu PŁATNIK – kurs online z zaświadczeniem MEiN

Jesteśmy jednostką szkoleniową, wpisaną do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.18/00091/2015 oraz jednostką, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 130267. Jako Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego posiadamy uprawnienia do wystawiania zaświadczeń na drukach MEiN.

Szkolenie Obsługa programu PŁATNIK przygotowane we współpracy z ekspertami z serwisu kadrywpraktyce.pl. Nasze szkolenie z płatnika – PŁATNIK krok po kroku online to idealna forma praktycznej i efektywnej nauki obsługi programu PŁATNIK. To swoisty „płatnik samouczek” – uczysz się na gotowych przykładach, ale w razie potrzeby służymy wszelką pomocą i wyjaśnieniami.


Zdobądź wiedzę i praktyczne umiejętności z obsługi programu PŁATNIK

Zdobądź wartościowy certyfikat

Popraw swoją pozycję na rynku pracy

Nie czekaj, zapisz się już teraz!

Szkolenie Obsługa programu PŁATNIK – kurs online z zaświadczeniem MEiN to wygoda i prostota korzystania, pełne wsparcie techniczne i merytoryczne trenera, a po ukończeniu szkolenia wartościowy i uznawany certyfikat i zaświadczenie MEiN, wystawione zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych. Pełna nasza oferta szkoleniowa tutaj: kursy online z zaświadczeniem

A jeśli wolisz intensywną naukę w oparciu o samouczek wideo – zobacz to szkolenie na naszej drugiej stronie internetowej: KURS PŁATNIKA

Program Kursu

Wstęp do programu PŁATNIK
Uwagi wstępne 00:15:00
Rozpoczęcie pracy z programem 00:30:00
Obsługa płatnika - zakładu pracy
Lekcja 1. Zakładanie i obsługa kartoteki płatnika 00:00:00
Lekcja 2. Dokumenty zgłoszeniowe płatników składek 00:00:00
Obsługa ubezpieczonych
Lekcja 3. Rejestr ubezpieczonych 00:00:00
Lekcja 4. Dokumenty zgłoszeniowe ubezpieczonych 00:00:00
Lekcja 5. Dokumenty zgłoszeniowe ubezpieczonych – część II. Import danych do programu PŁATNIK 00:00:00
Dokumenty rozliczeniowe w programie płatnik - zasady wypełniania i wysyłania
Lekcja 6. Dokumenty rozliczeniowe – część I 00:00:00
Lekcja 7. Dokumenty rozliczeniowe – część II 00:00:00
Zasady sporządzania i wysyłania korekt dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie PŁATNIK
Lekcja 8. Korekty dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych 00:00:00
Zasady sporządzania i wysyłania informacji ZUS IWA i ZUS ZSWA. Informacje dla osoby ubezpieczonej
Lekcja 9. Informacje ZUS IWA i ZUS ZSWA. Informacje dla osób ubezpieczonych 00:00:00
Podsumowanie i egzamin
Test – egzamin 00:15:00

Opinie o kursie

5

5
48 ocen
 • 5 gwiazdek48
 • 4 gwiazdek0
 • 3 gwiazdek0
 • 2 gwiazdek0
 • 1 gwiazdek0
 1. Program Płatnik

  5

  Bardzo dobrze opracowany materiał. Wszystko wytłumaczone krok po kroku. Polecam

 2. Bardzo pomocny kurs.

  5

  Bardzo pomocny kurs . Wysoko oceniam pomoc przy telefonicznym kontakcie. Można zwrócić się z każdym problemem. Bardzo polecam i oceniam na 6! 🙂 Magdalena

 3. bardzo dobra

  5

  Kolejny kurs i za każdym razem wartością dodaną są liczne przykłady oraz ćwiczenia. Polecam to bardzo profesjonalne szkolenie.

 4. Polecam

  5

  Rozpoczynam przygodę z płacami.
  Szkolenie usystematyzowało mi dotychczas zdobytą wiedzę jak i wskazało rozwiązania o których nie wiedziałam. Na pewno skorzystam z innych kursów.

 5. Ocena na piątke

  5

  Bardzo duża wiedza

 6. Polecam

  5

  Bardzo przejrzyście wszystko wytłumaczone. konkretnie, różne przykłady, wszystko po kolei. Polecam!

 7. Krzysztof

  5

  Bardzo dobrze przemyślany i przygotowany program i scenariusz kursu dla osób rozpoczynających naukę księgowości

 8. Bardzo dobry

  5

  Super, jestem bardzo zadowolona. To mój pierwszy tutaj kurs, zamierzam się zapisać na kolejny.

 9. Program płatnik

  5

  Kurs przygotowany profesjonalnie. Omówione najważniejsze funkcjonalności programu. Dużo materiału do przyswojenia co w połączniu z praktyczną obsługą programu daje świetne efekty. POLECAM !!!

 10. Polecam

  5

  Dobry kurs na zaznajomienie się z programem płatnik

 11. Program Płatnik

  5

  Gorąco polecam kursy SPD. Kursy są przejrzyste,łatwe do zrozumienia i pomocne.
  Elastyczność w korzystaniu z nich oraz możliwość przedłużenia terminu korzystania – nieocenione.

 12. Szkolenie online PŁATNIK

  5

  Dla osoby początkującej, takiej która dopiero się uczy tego programu to szkolenie jest adekwatne. Super wytłumaczone, „łopatologicznie” co, gdzie i jak wypełnić, program wydaje się nieskomplikowany. Polecam szkolenie 🙂

 13. 5

  Prosty i praktyczny przekaz wiedzy na temat obsługi programu PŁATNIK. Sam decydujesz kiedy i ile czasu możesz poświęcić na odbycie kursu.

 14. POLECAM

  5

  Kurs bardzo przydatny dla osób, które nie miały styczności z Płatnikiem i z zagadnieniami z płac. Bardzo interesujący, rzeczowy i zrozumiały nawet dla laika. Krok po kroku opisane działania od początku i od pierwszego kontaktu z programem. Każda czynność wyjaśniona tak, że nie sposób nie zrozumieć. Do tego wiele praktycznych wskazówek i przykładów, które można samemu powtórzyć w formie ćwiczeń o każdej porze. Dodatkowo slajdy są czytelne i przejrzyste. Słucha się bardzo przyjemnie i chce się więcej tej wiedzy. Bardzo dobre źródło wiedzy. Szybki kontakt z organizatorami. Gorąco polecam..

 15. Polecam

  5

  Bardzo przydatny kurs, ukazujący pracę z programem płatnik od początku do końca zrozumiale i treściwie. Polecam 🙂

 16. dobry przekaz

  5

  wszystko ciekawe i bardzo przydatne

 17. Praktyczna wiedza

  5

  Bardzo jasno przekazane informacje poparte przykładami – polecam

 18. polecam - warto

  5

  Jestem bardzo zadowolona. Kurs konkretny i pomocny. Spełnia oczekiwania kursanta.

 19. Szczerze polecam

  5

  Kurs z Płatnika bardzo dobry dla osób rozpoczynających swoją karierę z płacami. Szybki kontakt z organizatorami.

 20. Bardzo dobry kurs

  5

  Konkretny i przydatny dla osób, które nie miały styczności z Płatnikiem, z płacami i ZUS.

 21. Płatnik naprawdę krok po kroku

  5

  Najbardziej wartościowy kurs obsługi programu Płatnik z jakim się spotkałam. Takiej wiedzy nie wyniosłam z innych kursów na żywo.
  Krok po kroku opisane działania od początku i od pierwszego kontaktu z programem. Każda czynność wyjaśniona tak, że nie sposób nie zrozumieć. Do tego przykłady z życia wzięte – a przecież najlepiej uczymy się na żywym organizmie. Prowadzący nie tylko podczas szkolenia ale i po zapewnia wsparcie i odpowiada błyskawicznie na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości i tłumaczy jeśli gdziekolwiek pojawi się u nas pytanie. I materiały, do których można zawsze wrócić gdybyśmy potrzebowali coś sobie przypomnieć
  Najlepszy kurs online, uczysz się wtedy kiedy chcesz, tam gdzie chcesz i cały czas masz wsparcie prowadzącego. Brzmi niewiarygodnie? No cóż – jest to całkowita prawda. Jeszcze nie raz skorzystam w kursów SPD Szkolenia – bo jak uczyć się to tylko z najlepszymi.

 22. POLECAM

  5

  Polecam wszystkim którzy się jeszcze wahają. Świetnie pokazane przykłady, które można samemu robić krok po kroku w PŁATNIKU w formie ćwiczeń. Slajdy czytelne i przejrzyste. POLECAM

 23. kurs Płatnik

  5

  Polecam serdecznie kurs Płatnik szybki, profesjonalny, prosty. Bez pośpiechu można ukończyć pozytywnie.

 24. Szkolenie z obsługi programu PŁATNIK

  5

  Kurs bardzo przydatny, jasno opracowane zagadnienia. Informacje przekazane w przejrzysty i zrozumiały sposób. Wiele praktycznych przykładów. Polecam.
  Renata

 25. Płatnik kurs

  5

  Polecam, wszystko świetnie opisane.

 26. Kurs "Obsługa programu PŁATNIK" - szkolenie online

  5

  Szkolenie bardzo przejrzyste, opracowania przygotowane w sposób przystępny, nawet dla zupełnie początkującego. Materiał obszerny, w pełni do wykorzystania, do pracy z programem „PŁATNIK”. Polecam!

  Grażyna

 27. POLECAM

  5

  Kurs został przygotowany w formie prezentacji, w których krok po kroku omówiono zagadnienia dotyczące programu Płatnik. Wszystko zostało przygotowane w sposób jasny i przejrzysty. Polecam!

 28. 5

  Test bardzo mi się przydał. Usystematyzował i rozszerzył wiedzę, która posiadałam. Niezdecydowanym serdecznie polecam 🙂

 29. Bardzo dobry kurs.

  5

  Materiał bardzo dobrze przygotowany, w sposób jasny i czytelny.

 30. Bardzo dobry kurs od podstaw

  5

  Kurs dot.płatnika w formie slajdów, krok po kroku, polecam szczególnie dla osób które po raz pierwszy będą rozpoczynały pracę z tym programem, jasno, przejrzyście przekazana wiedza, a dodatkowe wsparcie bezcenne, ogromny plus dla trenera, polecam dla każdego,
  Agnieszka

 31. Polecam

  5

  Kurs warty polecenia. Prezentowane materiały są czytelne i dobrze omawiają poszczególne kwestie. Organizator kursu szybko odpowiada na wszelkie zapytania. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam 🙂

 32. Kurs na piątkę z plusem!

  5

  Kurs przygotowany w sposób bardzo przystępny, zrozumiały, zwłaszcza dla mnie jako osoby początkującej. Kontakt i pomoc organizatórów w razie problemów czy wątpliwości nieoceniony. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z kursu organizowanego przez SPDSZKOLENIA, gorąco polecam! 🙂

 33. Polecam

  5

  Kurs w przejrzysty sposób przeprowadza przez program, omawia najważniejsze kwestie, mnóstwo screenów z programu przedstawiających konkretne etapy tworzenia dokumentów. Na olbrzymi plus – rewelacyjny kontakt z SPD Szkolenia i pomoc w przypadku wątpliwości.

 34. Polecam

  5

  Interesujące prezentacje przedstawiające dokładnie program Płatnik.

 35. Polecam

  5

  Kurs bardzo dobrze przygotowany. Slajdy czytelne i przejrzyste. Cieszę się że skorzystałam. Polecam !!! Ja napewno jeszcze skorzystam.

 36. 5

  Kurs świetny, jak każdy. Kompletnie nie umiałam obsługiwać Płatnika, a po godzinie pracy z kursem jest o wiele lepiej.

 37. kurs PŁATNIK

  5

  Kurs przyda się na początku przygody z płacami. Wszystko napisane jasno, przejrzyście i na temat.

 38. 5

  Polecam, kurs bardzo zrozumiały, rewelacyjne wyjście dla osób, które nie mogą osobiście wziąć udziału w szkoleniu,

 39. Kurs "PŁATNIK"

  5

  Kurs napisany prostym językiem. Każdy początkujący nie mający do czynienia na co dzień z „PŁATNIKIEM” po kursie będzie bardzo zadowolony. Każdy dokument omówiony bardzo przejrzyście. Jest to kolejny mój kurs i nie ostatni. Kontakt i pomoc rewelacyjna. Dziękuję Panie Przemku 🙂

 40. Bardzo dobry

  5

  Bardzo dobry kurs. Polecam

 41. Rewelacyjny kurs

  5

  Kurs bardzo przydatny, świetnie zorganizowany, materiał przejrzysty, zrozumiały i bardzo dobrze opracowany. Bardzo szybki kontakt z firmą. Serdecznie polecam 🙂

 42. POZYTYWNY !

  5

  Kurs oceniam pozytywnie. Materiały przejrzyste, czytelne, świetny kontakt z organizatorem. Na pewno skorzystam w przyszłości z innych kursów. Do tego przystępna cena. Polecam wszystkim, którzy jeszcze się wahają 🙂

 43. Polecam kurs - obsługa programu PŁATNIK !!!

  5

  Bardzo dobrze przygotowany i przedstawiony kurs w formie prezentacji, oprócz obsługi programu można przyswoić sobie główne zagadnienia odnośnie podlegania do ubezpieczeń. Kurs po upływie podstawowego czasu można bezpłatnie przedłużyć, a pobranie prezentacji pozwala na przypomnienie wiedzy w każdym momencie. W razie jakikolwiek pytań lub wątpliwości w każdej chwili można napisać meila, odpowiedź jest natychmiastowa. Gorąco polecam !!!!

 44. Polecam.

  5

  Kurs przedstawiony w sposób rzetelny. Robiłam zadanie krok po kroku w Płatniku i wszystko elegancko się zapisywało. Slajdy czytelne, choć w jakimś stopniu trzeba posiadać wiedzę z zakresu płac. Serdecznie polecam.

 45. POLECAM

  5

  Ten kurs to bardzo miłe zaskoczenie ! Porusza bardzo wiele zagadnień, jedne mają więcej przykładów inne mniej, ale daje to też bodziec żeby coś więcej poszukać o danym zagadnieniu. Uważam, że kurs wart swojej ceny. W razie problemów można dzwonić i mailować, ja zawsze otrzymałam pomoc. Polecam

 46. Obsługa programu Płatnik

  5

  Jestem zadowolona z tego kursu. Świetne wprowadzenie dla początkujących 🙂 każdy element został bardzo dobrze omówiony w prostej i zrozumiałej formie. Polecam!

 47. 5

  Kurs oceniam pozytywnie:) Nadaje się dla początkujących w kwestiach płacowych, tak jak ja. Wszystko jest wytłumaczone zrozumiale na przykładach. W razie pytań instruktor udziela dokładnych odpowiedzi. Szkoda, że wcześniej nie trafiłam na ten kurs. Zaoszczędziłabym sporo czasu zamiast czekać na kurs stacjonarny w placówce szkoleniowej, który był ciągle przekładany. W SPD mogłam korzystać z kursu o dowolnej porze i dostosować tempo nauki do moich potrzeb. Polecam:)

 48. Polecam.

  5

  Łatwo, szybko można nauczyć się programu. Podobają mi się praktyczne szkolenia.

668 Uczestnicy

Opinie o naszych szkoleniach

O nas

SPD SZKOLENIA - profesjonalne szkolenia online. Zdobądź praktyczną wiedzę i wartościowy certyfikat. Zapisz się już dziś i ucz się, gdziekolwiek jesteś, na komputerze, tablecie, smartfonie.

SPD: Najlepszy e-learning dla wymagających

Oceniali nas:

Ostatnio na blogu

Kontakt z nami

Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego SPD SZKOLENIA

ul. Szkolna 32, 32-077 Smardzowice

tel. 509 186 561

email: kontakt@spdszkolenia.pl

Wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem: 130267

Certyfikowane szkolenia online z zaświadczeniem MEN.

top
Wszelkie prawa zastrzeżone dla SPD SZKOLENIA - praktyczne kursy online z zaświadczeniem MEN
add_action('bp_before_course_body','add_second_take_course_button'); function add_second_take_course_button(){ echo ''; echo ''; }