Koronawirus – informacje

W związku z wprowadzonym w Polsce stanem zagrożenia epidemiologicznego informujemy, że nasza placówka funkcjonuje normalnie, ze względu na formę prowadzonej działalności. Nasze kursy i szkolenia odbywają się w całości online, można swobodnie zapisywać się na nie, rozpocząć i kontynuować w dogodnie wybranym dla siebie czasie. W czasie szkoleń służymy na bieżąco wszelką pomocą techniczną i merytoryczną.

Dokumenty ukończenia szkoleń wysyłamy na bieżąco, listami poleconymi priorytetowym w odpowiednio zabezpieczonych kopertach (Uczestnik otrzymuje je w ciągu kilku dni). Jeśli ze względu na zagrożenie epidemiologiczne nie chcesz, abyśmy wysłali Ci teraz dokumenty ukończenia szkolenia (które dostarczy Ci listonosz albo które trzeba odebrać z placówki pocztowej), daj nam znać – wyślemy Ci skany tych dokumentów w plikach PDF na email.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości itp. jesteśmy do Twojej dyspozycji i możesz śmiało kontaktować się z nami. 

O nas

SPD SZKOLENIA - profesjonalne szkolenia online. Zdobądź praktyczną wiedzę i wartościowy certyfikat. Zapisz się już dziś i ucz się, gdziekolwiek jesteś, na komputerze, tablecie, smartfonie.

SPD: Najlepszy e-learning dla wymagających

Oceniali nas:

Ostatnio na blogu

Kontakt z nami

Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego SPD SZKOLENIA

ul. Szkolna 32, 32-077 Smardzowice

tel. 509 186 561

email: kontakt@spdszkolenia.pl

Wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem: 130267

Certyfikowane szkolenia online z zaświadczeniem MEN.

top
Wszelkie prawa zastrzeżone dla SPD SZKOLENIA - praktyczne kursy online z zaświadczeniem MEN