Szkolenie z rozliczania czasu pracy – kolejny kurs online w naszej ofercie

Planowanie i rozliczanie czasu pracy - kurs online

W dniu wczorajszym w naszej ofercie szkoleniowej pojawiło się nowe szkolenie z rozliczania czasu pracy – Czas pracy szkolenie online z zaświadczeniem MEN i certyfikatem. Szkolenie kompleksowo omawia tematykę planowania i rozliczania czasu pracy, przeznaczone jest dla osób, które zajmują się rozliczaniem czasu pracy pracowników, jak i również dla osób, które są kompletnie „zielone” w ty temacie, ale w najbliższym czasie będą musiały się z tematyką czasu pracy pracowników zmierzyć.

Nasze szkolenie z rozliczania czasu pracy to dla nich idealny sposób, aby możliwie efektywnie przyswoić sobie nie tylko podstawy prawa pracy w zakresie rozliczania czasu pracy, ale również poznać praktyczne aspekty, zagadnienia i rozwiązania. Nasze szkolenie to kompleksowe omówienie przepisów regulujących czas pracy, ale również dziesiątki przykładów planowania i rozliczania czasu pracy z praktyki kadrowej. Do tego pomoc trenera w czasie szkolenia, możliwość zadawania pytań, żądania dodatkowych wyjaśnień i informacji i dużo więcej.

Szkolenie z rozliczania czasu pracy – dla kogo?

Dla każdego, kto chce poznać zasady panowania i rozliczania czasu pracy albo ma już pewną wiedzę w tym zakresie, a chce ją poszerzyć, poznać ważne w tym temacie orzecznictwo, poglądy Głównego Inspektoratu Pracy, nietypowe przypadki z praktyki kadrowej itp. Szkolenie jest tak zaprojektowane, że nie tylko omawia szczegółowo najważniejsze zagadnienia, związane z czasem pracy – normy i wymiary czasu pracy, okresy rozliczeniowe, systemy czasu pracy, pracę w godzinach nadliczbowych oraz dniach wolnych i jej rekompensatę – ale również na konkretnych przykładach omawia zasady rozliczania czasu pracy.

Nawet osoby początkujące w tej tematyce po ukończeniu szkolenia swobodnie będą w stanie korzystać z regulujących czas pracy przepisów, umiejąc je zastosować w praktyce. Projektując nasze szkolenie wyszliśmy z założenia, że o przepisach prawa należy pisać nie tylko dla prawników – znakomita większość osób, zajmujących się czy będących zajmować w przyszłości planowaniem i rozliczaniem czasu pracy nie jest prawnikami, może nie posiadać umiejętności odpowiedniego „czytania” przepisów, stąd też każdy, nawet najbardziej skomplikowany czy dwuznaczny przepis tłumaczymy na „zwykły” język, popierając swoje wyjaśnienia odpowiednimi przykładami.

Z udziału w szkoleniu z pewnością mogą skorzystać również osoby, które posiadają już pewną wiedzę i doświadczenie w zakresie planowania i rozliczania czasu pracy. Także i one znajdą w szkoleniu omówienie sytuacji nietypowych, trudnych do rozwiązania przypadków i dużo więcej.

Szkolenie z rozliczania czasu pracy – jakie korzyści?

Przede wszystkim poznasz „na wylot” i będziesz umieć stosować w praktyce przepisy kodeksu pracy i innych aktów prawnych, regulujące zagadnienia planowania i rozliczania czasu pracy pracowników. Nie wystarczy bowiem przeczytać kodeksu pracy – sama znajomość przepisów w praktyce da Ci niewiele, jeśli nie będziesz wiedzieć, jak te przepisy stosować w praktyce. A to w prawie pracy nie jest takie oczywiste. Niektóre przepisy wydają się być sprzeczne ze sobą, inne dają kilka możliwości interpretacji, a tu, gdzie w grę wchodzi czas pracy, a w konsekwencji np. wysokość wynagrodzenia pracowników, nie ma miejsca na pomyłki. Stąd też szkolenie z rozliczania czasu pracy to idealny sposób na poznanie przepisów od strony praktycznej.

Z pewnością udział w naszym szkoleniu z rozliczania czasu pracy pozwoli Uczestnikowi nie tylko zdobyć czy poszerzyć wiedzę z tego zakresu, ale również poznać wiele interesujących zagadnień bezpośrednio z praktyki. Sporo rzeczy w tej materii nie jest regulowane przepisami wprost, dopiero praktyka kadrowa, stanowiska Głównego Inspektoratu Pracy czy orzecznictwo Sądu Najwyższego i sądów powszechnych utrwaliły niejako pewien sposób postępowania. Wszystko to oczywiście w naszym szkoleniu omawiamy.

W czasie szkolenia z rozliczania czasu pracy Uczestnik pozostaje oczywiście w stałym kontakcie z nami – może zadawać pytania, żądać dodatkowych wyjaśnień – tłumaczymy wszystko, co jest niezrozumiałe. Nie ma tu żadnych limitów – każdy dostaje taką pomoc, jaka jest mu niezbędna.

Nasze szkolenie z rozliczania czasu pracy kończy się uzyskaniem certyfikatu uczestnictwa w szkoleniu oraz zaświadczenia, wydanego w oparciu o przepisy rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych. Jako placówka oświatowa, wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 130267 posiadamy pełne uprawnienia do wydawania takich dokumentów.

A to jeszcze nie wszystko – Uczestnik otrzymuje od nas na życzenie skrypt kursowy w pliku PDF czy innym formacie – dzięki temu nawet po zakończeniu szkolenia „zostaje mu” na przyszłość cała zawartość kursu – w każdej chwili może do niej wrócić i korzystać.

A to nadal jeszcze nie wszystko – gdyby za jakiś czas zmieniły się przepisy, nasze szkolenie z rozliczania czasu pracy jest oczywiście aktualizowane. Każdy jego dotychczasowy Uczestnik, bez jakichkolwiek dodatkowych opłat, jeśli tylko ma taką wolę, może odnowić dostęp do szkolenia i zapoznać się ze zmianami. Tu nie ma żadnych limitów i ograniczeń czasowych.

Szkolenie z rozliczania czasu pracy to jednocześnie świetne uzupełnienie naszego podstawowego szkolenia kadrowego – z jego opisem i programem możesz zapoznać się tutaj: Kurs kadr online. Jest to również doskonałe szkolenie „samodzielne” – nie musisz uprzednio kończyć szkolenia kadrowego. Wszystkie nasze szkolenia opracowujemy w taki sposób, aby każde z nich można było ukończyć niezależnie od innych i aby każde dawało maksimum użytecznej wiedzy.

Jeśli w ramach swoich obowiązków zajmujesz się czy będziesz zajmować czasem pracy, zapraszamy do udziału w naszym szkoleniu. Zapoznaj się z jego opisem i pełnym programem, jeśli masz jakieś pytania, kontaktuj się z nami śmiało.

0Komentarzy o "Szkolenie z rozliczania czasu pracy – kolejny kurs online w naszej ofercie"

Zostaw wiadomość

Wszelkie prawa zastrzeżone dla SPD SZKOLENIA - praktyczne kursy online z zaświadczeniem MEN