Szkolenia online z zaświadczeniem

Kurs księgowości online z zaświadczeniem MEN. Księgowość małych i średnich przedsiębiorstw od podstaw i dla początkujących

Kurs księgowości dla początkujących

W naszej ofercie szkoleniowej pojawiło się nowe szkolenie: Kurs księgowości online z zaświadczeniem MEN. Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób początkujących, a z programem szkolenia możesz zapoznać się pod linkiem poniżej:

Kurs księgowości online z zaświadczeniem MEN

Szkolenie z księgowości zostało podzielone na moduły tematyczne, dotyczące podstawowych pojęć i zagadnień w księgowości, zasad opodatkowania, zasad prowadzenia dokumentacji księgowej oraz podstawy podatku VAT. Całość szkolenia to 25 lekcji, zawierających dziesiątki przykładów z praktyki księgowej, wzorów do pobrania, informacji praktycznych i wiele innych. Kurs księgowości 2019 umożliwia poznanie wiedzy z zakresu księgowości małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to niejako wprowadzenie do tematyki księgowości – szkolenie nie uwzględnia tzw. pełnej księgowości – stanie się ona tematem naszego kolejnego szkolenia już niebawem.

Kurs księgowości online

Szkolenie szczegółowo omawia m.in. zasady prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów – omówiona została podstawa prawna jej prowadzenia, zasady dokonywania wpisów (księgowania przychodów i kosztów), jednakże przedmiotem kursu z księgowości nie jest tylko KPiR – zawiera ono omówienie również innych form prowadzenia księgowości – ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych oraz karty podatkowej. A to nie wszystko. Na konkretnych przykładach pokazujemy w nim, jak się liczy zaliczki na podatek dochodowy, jak ustalać wysokość ryczałtu, jak ustalać wysokość podatku VAT należnego i naliczonego, omawiamy zasady wysyłania Jednolitego Pliku Kontrolnego.

W szkoleniu omówiono szereg praktycznych aspektów prowadzenia księgowości, wyjaśniając je na dziesiątkach przykładów z życia i praktyki księgowej. Formuła szkolenia została opracowana w taki sposób, aby nawet osoba, która nie miała nigdy doświadczenia z materią księgową nie miała żadnych problemów z opanowaniem materiału, poznaniem zasad prowadzenia księgowości w małej i średniej firmie. Do tego przez cały czas trwania szkolenia (a nawet również i po jego ukończeniu) Uczestnik pozostaje pod stałą opieką trenera – może żądać wyjaśnień, dodatkowych informacji, wykraczających poza materię kursu itp. Całość szkolenia i udział w nim nastawione są na maksymalnie efektywne i szybkie przyswojenie niezbędnej w księgowości wiedzy i praktyki.

Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu i zaświadczenia na druku MEN. Jako placówka oświatowa, wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych posiadamy wszelkie uprawnienia do wystawiania zaświadczeń na drukach MEN.

Z pełnym programem szkolenia możesz zapoznać się w linku podanym powyżej. Jeśli masz w związku z tym szkoleniem jakieś pytania, kontaktuj się z nami śmiało. Zapraszamy do udziału w naszym szkoleniu.

0 responses on "Kurs księgowości online z zaświadczeniem MEN. Księgowość małych i średnich przedsiębiorstw od podstaw i dla początkujących"

Zostaw wiadomość

O nas

SPD SZKOLENIA - profesjonalne szkolenia online. Zdobądź praktyczną wiedzę i wartościowy certyfikat. Zapisz się już dziś i ucz się, gdziekolwiek jesteś, na komputerze, tablecie, smartfonie.

SPD: Najlepszy e-learning dla wymagających

Oceniali nas:

Kontakt z nami

Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego SPD SZKOLENIA

ul. Szkolna 32, 32-077 Smardzowice

tel. 509 186 561

email: kontakt@spdszkolenia.pl

Wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem: 130267

Kto jest online?

Zdjęcie profilowe zaneta.s
Zdjęcie profilowe Katarzyna Nowak
Zdjęcie profilowe Gabriela
Zdjęcie profilowe Sylwia Jaruga
Zdjęcie profilowe Karolina Majewska
Zdjęcie profilowe Izabela Pach
Zdjęcie profilowe spdszkolenia.pl
Zdjęcie profilowe Magdalena Zawadzka
top
Wszelkie prawa zastrzeżone dla SPD SZKOLENIA - praktyczne kursy online z zaświadczeniem MEN
UWAGA - w okresie stanu epidemii nasze kursy są dostępne cały czas, 7 dni w tygodniuWIĘCEJ TUTAJ
+ +