Nowe szkolenie – specjalista do spraw kadr

Nowość w naszej ofercie szkoleń przez internet

Zapraszamy Państwa do udziału w naszym nowym szkoleniu online „Specjalista do spraw kadr”.

KURS PRZEZ INTERNET – Specjalista do spraw kadr

Kurd dedykowany jest głównie dla osób, które zamierzają dopiero rozpocząć swoją przygodę z zagadnieniami kadrowymi w firmie, ale i osoby z doświadczeniem w kadrach również znajdą dla siebie wiele praktycznych porad i materiałów. Nasz kurs kadr przez internet to dziesiątki lekcji, setki praktycznych porad, wzory pism i umów kadrowych do pobrania, dziesiątki pytań testowych, dzięki którym utrwalisz swoją wiedzę, zdobytą w trakcie kursu.

Niezależnie od materiałów kursowych, każdy uczestnik kursu otrzymuje od nas merytoryczną pomoc prawną i wsparcie kadrowe na czas trwania kursu i po nim. Jeśli tylko masz jakieś pytania, czy np. kurs kadr przez internet jest dla Ciebie – po prostu skontaktuj się z nami.

Uczestnicy kursu „Specjalista do spraw kadr” otrzymają od nas stosowne certyfikaty, w tym jeden wydany na druku MEN. Jesteśmy firmą szkoleniową, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Instytucji Szkoleniowych, nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów stacjonarnych, jak i opracowywaniu kursów online.

Zapoznaj się z programem kursu, jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości – kontaktuj się z nami.

Zapraszamy

3 sierpnia 2015

0Komentarzy o "Nowe szkolenie - specjalista do spraw kadr"

Zostaw wiadomość

Wszelkie prawa zastrzeżone dla SPD SZKOLENIA - praktyczne kursy online z zaświadczeniem MEN