Pomoc

Jesteś zainteresowany udziałem w jednym z naszych kursów? Świetnie. Zobacz krok po kroku, jak korzystać z zasobów naszego serwisu i uczestniczyć w szkoleniu.

UWAGA: przy dokonywaniu zapisów na poszczególne kursy oraz przy zakładaniu konta w serwisie, system automatycznie wysyła wiadomości email z informacją o statusie operacji. Jeśli nie otrzymałeś takiej informacji w ciągu godziny od operacji zapisu na kurs lub założenia konta, sprawdź, czy nasze wiadomości nie są traktowane jako SPAM.

Aby móc uczestniczyć w kursie musisz zarejestrować się jako użytkownik. Możesz to zrobić przy okazji zapisywania się na kurs, jak również po dokonaniu zakupu kursu. Aby zarejestrować konto użytkownika przy dokonywaniu zakupu kursu, zaznacz odpowiednią opcję.

zapisz-sie

do-koszyka

zamowienie

tworzenie-konta-przy-zamowieniu

Jeśli nie zaznaczyłeś opcji założenia konta w serwisie przy dokonywaniu zakupu, możesz to zrobić w każdej chwili. W tym celu kliknij czerwony napis REJESTRUJ na górze strony.

rejestruj

Od Ciebie zależy wybór – możesz założyć konto bezpośrednio przy zakupie kursu, jak i po jego dokonaniu w sposób, opisany powyżej.

Po założeniu konta i jego aktywacji przez Administratora systemu, wystarczy że zalogujesz się do systemu, klikając ZALOGUJ. Po zalogowaniu się do systemu zobaczysz w górnej części swoją nazwę użytkownika.

zalogowany

Aby rozpocząć kurs, po prostu znajdź go w KATALOGU KURSÓW i kliknij przycisk ROZPOCZNIJ albo KONTYNUUJ KURS

Pamiętaj, w razie jakichkolwiek problemów z użytkowaniem serwisu, śmiało pisz do nas na adres kontakt@spdszkolenia.pl.

Gdybyś z różnych powodów nie mógł zakończyć kursu w wyznaczonym terminie (np. 60 dni), po prostu daj nam znać, zresetujemy kurs dla Ciebie i będziesz mógł go ukończyć w dogodnym dla siebie terminie.

W trakcie kursów napotkasz różnego rodzaju testy. Nie sugeruj się punktacją, w trakcie testów możesz korzystać z pomocy w postaci ukryte pod znakiem „?” podpowiedzi.

Testy sprawdzane są automatycznie. Nie musisz czekać na wynik testu, możesz w każdej chwili kontynuować kurs.

Wszelkie prawa zastrzeżone dla SPD SZKOLENIA - praktyczne kursy online z zaświadczeniem MEN