Specjalista do spraw płac – szkolenie przez internet

Zapraszamy państwa do udziału w naszym nowym szkoleniu „Specjalista do spraw Płac”. Szkolenie adresowane jest do osób, które chciałyby zdobyć wiedzę i praktykę, niezbędne do pracy w działach kadrowo-płacowych firm i instytucji. Ze szkolenia z płac skorzystać mogą zarówno osoby początkujące, jak i posiadające pewną wiedzę w zakresie rozliczania wynagrodzeń pracowniczych.

Kurs pozwala na zapoznanie się z tematyką zasad wypłaty wynagrodzeń, rozliczania poszczególnych składników wynagrodzenia (wynagrodzenia urlopowe, dodatki za porę nocną i nadgodziny, wynagrodzenia chorobowe i zasiłki). Dzięki udziałowi w szkoleniu dowiesz się, jakie są dobrowolne i obowiązkowe składniki wynagrodzeń, jakie są zasady i terminy wypłaty pensji pracowniczych, jak rozlicza się wynagrodzenia chorobowe i zasiłki i kto je wypłaca. Zapoznasz się z zasadami naliczania list płac, rozliczania obciążeń publicznoprawnych – składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy.

Kurs płac poparty jest kilkudziesięcioma przykładami rozliczeń poszczególnych składników wynagrodzeń oraz list płac. Z poszczególnych lekcji dowiesz się m.in. jak na liście płac uwzględnia się wynagrodzenia chorobowe i zasiłki oraz inne niż wynagrodzenie zasadnicze składniki wynagrodzeń (premie, prowizje, dodatki).

Więcej na temat szkolenia pod linkiem: https://spdszkolenia.pl/course/w-przygotowaniu-specjalista-do-spraw-plac/

Kurs płac

2Komentarzy o "Specjalista do spraw płac - szkolenie przez internet"

  1. Witam,
    planuję zapisać się na kurs.Czy wszystkie materiały edukacyjne są możliwe do pobrania, czy będą one dostępne tylko w czasie trwania kursu, tj. 60 dni?

    • Dzień dobry

      Wszystkie materiały może Pani pobrać bezpośrednio z lekcji, a sam dostęp do szkolenia udzielany jest na 60 dni, ale my go bez żadnych dodatkowych opłat przedłużamy o 90 dni (i potem o kolejne, jeśli jest taka potrzeba), jak tylko użytkownik zgłosi nam potrzebę przedłużenia. Dodatkowo – jeśli jakiś niezbędnych materiałów użytkownik nie znajdzie w trakcie lekcji, a są mu potrzebne – do każdego podchodzimy indywidualnie i z każdym ustalamy, jakie są jego potrzeby w tym zakresie i organizujemy dodatkowe materiały.

Zostaw wiadomość

Wszelkie prawa zastrzeżone dla SPD SZKOLENIA - praktyczne kursy online z zaświadczeniem MEN