Szkolenie z prowadzenia akt osobowych z certyfikatem

Zapraszamy Państwa do udziału w naszym nowym szkoleniu „Dokumentacja kadrowa w praktyce – szkolenie certyfikowane”. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które w swojej codziennej praktyce zajmują się prowadzeniem dokumentacji pracowniczej – akt osobowych pracowników, ewidencji itp. W trakcie szkolenia omówione zostały zasady prowadzenia akt osobowych pracowników, ewidencje czasu pracy i wynagrodzeń, wszelkiego rodzaju umowy, wnioski, pisma, polecenia służbowe. Szkolenie nastawione jest na maksymalną praktykę. nawet osoba bez żadnego doświadczenia w kadrach po udziale w szkoleniu będzie wiedzieć, jak się prowadzi akta osobowe pracowników i pozostałą dokumentację pracowniczą.

Materiały szkoleniowe zawierają praktycznie wszystkie niezbędne wzory pism i umów do pobrania. Można z nich korzystać bez ograniczeń.

Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu oraz zaświadczenia na druku MEN. Jesteśmy jednostką szkoleniową, wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych. Jako Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do organizacji kursów, przeprowadzania egzaminów i wydawania zaświadczeń.

Zapraszamy też do zapoznania się z naszymi pozostałymi kursami. Ich baza stale się powiększa. Szkolenie z zakresu akt osobowych i dokumentacji pracowniczej poszerza naszą ofertę kursową, kierowaną do kadrowych i osób odpowiedzialnych za zagadnienia pracownicze w zakładach pracy. W ofercie posiadamy również szkolenia dla innych grup zawodowych.

Zapraszamy serdecznie do udziału.

0Komentarzy o "Szkolenie z prowadzenia akt osobowych z certyfikatem"

Zostaw wiadomość

Wszelkie prawa zastrzeżone dla SPD SZKOLENIA - praktyczne kursy online z zaświadczeniem MEN