Praktyczne szkolenie online -zatrudnianie pracowników w praktyce

Zatrudnianie pracowników, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, rozliczanie czasu pracy i wynagrodzeń to problematyka, z którą boryka się niemal każdy właściciel firmy, prezes instytucji czy szef w urzędzie. Nierzadko do pomocy w obsłudze pracowniczej i kadrowej angażować muszą dodatkowe osoby – kadrowe, księgowe itp. Nic dziwnego, zatrudnianie pracowników to nie jest prosta sprawa. Mnogość przepisów, zmieniających się zresztą dość często oraz wysoki stopień odpowiedzialności powodują, że obsługa kadrowa firmy czy instytucji to poważna sprawa.

Z myślą o takich osobach przygotowaliśmy szkolenia „Specjalista do spraw kadr” oraz jego znakomite uzupełnienie – szkolenie online „Zatrudnianie pracowników w praktyce – 300 ćwiczeń i pytań z odpowiedziami„. Szkolenie to jest specyficzne, ale bardzo przydatne w praktyce. Omawia ono i wyjaśnia nietypowe przypadki i sytuacje z praktyki kadrowej, pozwalając na zdobycie szerszej wiedzy i doświadczenia i rozwiązanie wielu problemów, związanych z zatrudnianiem pracowników w zakładzie pracy.

Szkolenie uzupełnione zostało o grafiki, tabele, ściągi, aby ułatwić korzystanie z niego. Materiały te można oczywiście pobrać i korzystać z nich w dowolnym momencie. Każde pytanie, poza podpowiedzią i kompleksowym omówieniem zagadnienia, uzupełnione jest o wskazanie odpowiedniej podstawy prawnej.

Zachęcamy gorąco do udziału w szkoleniu osoby, które posiadają już pewną wiedzę kadrową, jak również osoby, które zdecydowały się na udział w naszym szkoleniu „Specjalista do spraw kadr” – niniejsze szkolenie pozwoli uzupełnić i utrwalić wiedzę, umożliwiając zapoznanie się z „przypadkami z życia”. Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje stosowny certyfikat oraz zaświadczenie według wzoru Ministra Edukacji Narodowej – jako jednostka oświatowa, działająca w formie Niepublicznego Centrum Kształcenia Ustawicznego posiadamy wszelkie uprawnienia do wystawiania naszym Kursantom tego typu dokumentów.

0Komentarzy o "Praktyczne szkolenie online -zatrudnianie pracowników w praktyce"

Zostaw wiadomość

Wszelkie prawa zastrzeżone dla SPD SZKOLENIA - praktyczne kursy online z zaświadczeniem MEN