Brexit i co dalej? Wróć do kraju z nowymi kwalifikacjami

Wielu mieszkających na Wyspach Polaków zastanawia się, jaka będzie ich przyszłość po opuszczeniu przez Wielką Brytanię struktur Unii Europejskiej. Niektórzy nie zrażają się tym i nadal prowadzą swoje „angielskie” życie, chodząc do pracy czy prowadząc własne biznesy. Inni jednak zastanawiają się, co po Brexicie? Czy czekać, aż politycy dojdą do porozumienia i zapewnią ochronę Polakom, którym coraz bardziej niechętni są rodowici Brytyjczycy?

Jeśli i przebywasz na Wyspach i zastanawiasz się nad powrotem z emigracji oraz nad tym, czy w Polsce znajdziesz pracę i czy w ogóle odnajdziesz się (po tych kilku czy kilkunastu latach) na rynku pracy, już zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej. Nasze szkolenia odbywają się w całości przez internet, możesz z nich skorzystać będąc jeszcze na emigracji. Dzięki udziałowi w naszych szkoleniach online zdobędziesz praktyczną wiedzę i doświadczenie, które mogą Ci się przydać po powrocie.

Kursy i szkolenia online dla powracających z emigracji

To bardzo proste – zapisujesz się na dany kurs, przerabiasz go sobie w dogodnym dla siebie czasie, pozostając oczywiście w kontakcie z nami, jeśli masz jakieś związane z kursem wątpliwości, pytania czy zagadnienia do omówienia, a na zakończenie wystawiamy Ci stosowny certyfikat ukończenia szkolenia oraz zaświadczenie, wystawione według wzoru Ministra Edukacji Narodowej. Jako jednostka oświatowa posiadamy pełne uprawnienia do wystawiania tego typu zaświadczeń, a wysyłamy je zawsze niezwłocznie po ukończeniu szkolenia na wskazany przez Ciebie adres. Nieważne, gdzie mieszkasz, potwierdzające ukończenie szkolenia dokumenty wysyłamy na cały świat.

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową i być może któryś z kursów uznasz za przydatny. Oferujemy kurs kadr przez internet z zaświadczeniem MEN, kurs płac online, szkolenie z ochrony danych osobowych, kursy dla sekretarek i wiele innych. Nasza oferta szkoleniowa cały czas się poszerza, a nasze kursy są na bieżąco aktualizowane.

Z naszych szkoleń korzystało już wielu Rodaków, zamieszkujących obecnie w Wielkiej Brytanii. Wielu spośród nich wróciło już do kraju i układa sobie tu życie niejako „od nowa” i nie mają raczej problemów ze znalezieniem zatrudnienia, czy też rozkręceniem swojego małego biznesu, który pozwoli im na normalne życie.

Jeśli masz jakieś pytania, kontaktuj się z nami śmiało. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie.

0Komentarzy o "Brexit i co dalej? Wróć do kraju z nowymi kwalifikacjami"

Zostaw wiadomość

Wszelkie prawa zastrzeżone dla SPD SZKOLENIA - praktyczne kursy online z zaświadczeniem MEN