Ochrona danych osobowych – nasze najnowsze szkolenie

Ochrona danych osobowych i przetwarzanie ich zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych to jedne z najbardziej newralgicznych zagadnień w firmach, instytucjach, urzędach czy organizacjach. Gromadzenie, przetwarzanie, udostępnianie, archiwizowanie danych osobowych wbrew pozorom potrafi sprawić naprawdę duże trudności.

Aby profesjonalnie, rzetelnie i zgodnie z przepisami przetwarzać dane osobowe, należy poznać nie tylko przepisy ustawy, ale również zagadnienia praktyczne w tym zakresie. Zagadnienia te możesz poznać, uczestnicząc w naszym najnowszym kursie:

Ochrona danych osobowych w zakładzie pracy

Już teraz zachęcamy Cię do udziału w kursie. W trakcie szkolenia poznasz zasady gromadzenia, przetwarzania, archiwizowania, anonimizowania danych osobowych, dowiesz się, jak postępować ze zbiorami danych osobowych, jak je udostępniać, przekazywać, jak prowadzić dokumentację, dotyczącą danych osobowych.

W trakcie kursu poznasz nie tylko zagadnienia teoretyczne i praktyczne, związane z ochroną danych osobowych w firmie, ale również pobierzesz wszelkiego rodzaju niezbędne dokumenty – upoważnienia do przetwarzania danych osobowych, politykę bezpieczeństwa danych osobowych, instrukcję zarządzania systemem informatycznym, upoważnienia dla administratorów bezpieczeństwa informacji, wnioski o rejestrację zbiorów danych osobowych i wiele innych.

Na czytelnych i jasnych przykładach dowiesz się, jak prawidłowo przetwarzać dane osobowe, jak zapewnić ich bezpieczeństwo, aby uniknąć ewentualnych konsekwencji w razie kontroli GIODO, jak w zakresie danych osobowych współpracować z podmiotami zewnętrznymi itp.

To wszystko w zasięgu Twojej wiedzy i doświadczenia. Zapisz się na nasz kurs już teraz i zdobądź nie tylko wiedzę i umiejętności, ale przede wszystkim praktykę.

11 października 2015

0Komentarzy o "Ochrona danych osobowych - nasze najnowsze szkolenie"

Zostaw wiadomość

O nas

SPD SZKOLENIA - profesjonalne szkolenia online. Zdobądź praktyczną wiedzę i wartościowy certyfikat. Zapisz się już dziś i ucz się, gdziekolwiek jesteś, na komputerze, tablecie, smartfonie.

SPD: Najlepszy e-learning dla wymagających

Oceniali nas:

Ostatnio na blogu

Kontakt z nami

Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego SPD SZKOLENIA

ul. Szkolna 32, 32-077 Smardzowice

tel. 509 186 561

email: kontakt@spdszkolenia.pl

Wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem: 130267

Certyfikowane szkolenia online z zaświadczeniem MEN.

top
Wszelkie prawa zastrzeżone dla SPD SZKOLENIA - praktyczne kursy online z zaświadczeniem MEN